تیتانیوم گرید 23
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

تیتانیوم گرید 23

تیتانیوم گرید 23

تیتانیوم گرید 23 یک آلیاژ تیتانیوم بوده و طی عملیاتی آن را فرم داده و به شکل دلخواه در می آورند. در بین تیتانیوم های شکل داده شده، تیتانیوم گرید 23 چگالی نسبتاً کمی دارد. علاوه بر این، از ظرفیت حرارتی نسبتاً بالا و دمای ذوب نسبتاً پایینی برخوردار ایت.

توضیحات

خرید تیتانیوم گرید 23

6AL - 4V Eli نام دیگر آلیاژ تیتانیوم گرید 23 می باشد که با گنجاندن تقریباً 6٪ آلومینیوم و 4٪ وانادیم، خواص این آلیاژ تقویت می شود. تیتانیوم 6AL - 4V Eli خلوص بالاتری نسبت به تیتانیوم گرید 5 دارد. این ویژگی به دلیل دارا بودن آهن و مقادیر ناچیزی از عناصر کربن و اکسیژن می باشد. 6AL - 4V Eli معمولاً در حالت آنیل شده عرضه می شود، اما می توان آن را در شرایط آنیل شده بتا نیز یافت. تیتانیوم گرید 23 استحکام و چقرمگی بالا و همچنین مقاومت در برابر خوردگی خوبی را از خود نشان می دهد.

مصارف تیتانیوم گرید 23

به توجه به قابلیت ذکر شده، نیاز به این ویژگی در مصارف هوافضا زیاد احساس می شود که در آن مقاومت به شکست و داشتن استحکام کافی در برابر فرسودگی مهم است. گرید 23 به عنوان یکی از انواع سازگار با محیط زیست از تیتانیوم شناخته شده است و به دلیل مصارف آن در صنایع پزشکی و دندانپزشکی ماده مهمی در این صنایع به شمار می رود.

مشخصات