سگمنت سیم برش سنگبری ماربل Sunny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

سگمنت سیم برش سنگبری ماربل Sunny

سگمنت سیم برش سنگبری ماربل Sunny، مناسب برای سنگبری ماربل و دیگر سنگ های نرم هستند و قطر هر کدام 11.6 میلی متر می باشد. 

توضیحات

خرید سگمنت سیم برش سنگبری ماربل Sunny

به عنوان بخشی که دخالت مستقیم در عملکرد سیم برش الماسه دارد، کیفیت سگمنت های سیم برش الماسه عاملی بسیار مهم به شمار می رود. یکی از مهمترین معیار هایی که در رابطه با سگمنت های سیم برش الماسه باید به آن توجه کرد، فرمول الماس بکار رفته در سگمنت است. سنگ های مختلف برای برش به فرمول الماس متفاوتی نیاز دارند. به عنوان مثال، سنگ مرمر یا ماربل یک سنگ نرم بوده و نیاز به پیوند سخت دارد، در حالی که گرانیت یک سنگ سخت است و به پیوند نرم نیاز دارد.

علاوه بر این، برای برش مواد مختلف، عناصر موجود در پودر فلز یک سگمنت سیم برش نیز متفاوت می باشد. می توان با تنظیم نوع و محتوای عناصر موجود در پودر فلز، عملکرد متفاوت سگمنت های الماس را بدست آورد.

سگمنت های سیم برش الماسه 11.6 میلی متری برند چینی Sunny برای برش سنگ مرمر و سایر سنگ های نرم طراحی شده اند. واضح است که رنگ سطح این سگمنت ها همانند مس است، در حالی که رنگ سگمنت های سیم برش گرانیتی، نقره ای می باشد.

Sunny Superhard Tools سازنده حرفه ای و با تجربه سیم برش های الماسه و سگمنت سیم برش الماسه می باشد. محصولات این برند که شامل انواع مختلف سیم برش و سگمنت سیم برش هستند، برای کاربرد های گوناگون و با عملکرد بالا عرضه می شوند و بصورت آنلاین نیز قابل خرید می باشند.

مشخصات
عنوان کالا
سگمنت سیم برش سنگبری ماربل Sunny
مناسب برای
سنگبری ماربل
کشور سازنده
چین
قطر دانه (سگمنت) الماسه
11.6 میلی متر