محصولات جدید

جدیدناموجود
کانکتور فلکسیبل مسی
کانکتور فلکسیبل مسی
طراحی و تولید کانکتور فلکسیبل مسی برای عملکرد و مقاومت آن حائز اهمیت است. برای دستیابی به خصوصیات مورد نظر، از روش‌های مهندسی پیشرفته شامل برش دقیق، پانچ زدن، خم کاری و استکینگ (Stacking) استفاده می‌شود.
جدید
سرمته حفاری چهار سانتی
سرمته های 4 سانتی معمولاً ساختاری محکم و با دوام دارند، زیرا باید در برابر نیرو و ضربه ناشی از کار با مواد سخت دوام داشته باشند. موادی مانند بتن سیختی بسیار بالایی داشته و در صورتی که سرمته از کیفیت کافی برخوردار نباشد، دچار شکستگی و فرسایش می شود و هزینه های اضافی ایجاد خواهد کرد.
جدید
سرمته حفاری 4 سانتی
سرمته چهار سانتی ابزاری تخصصی است که برای سوراخ کردن مواد سخت مانند بتن، مصالح و یا سنگ استفاده می گردد. این سرمته به گونه‌ای طراحی شده است که عمل برش یک اسکنه را با نیروی چرخشی مته ترکیب کرده و امکان حفاری کارآمد را فراهم می‌کنند.
جدید
سرمته 4 سانتی حفاری
سرمته چهار سانتی با نام سرمته تک پر نیز شناخته می شود. دلیل این نام به شکل و طراحی این سرمته بر می گردد. علاوه بر سرمته های تک پر، سرمته های دو پر یا متقاب و سرمته های چکش بادی نیز برای ایجاد حفره در بتن و سنگ های معادن استفاده می شوند.
جدید
سرمته چهار سانتی
سرمته چهار سانتی که با نام تک پر نیز شناخته می شود از جمله ابزار های رایج در صنعت حفاری است و برای برش مواد سخت در معادن و یا در پروژه های ساختمان سازی بکار می رود.