خرید شیشه رنگی
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

شیشه رنگی

عوامل گوناگونی بر قیمت  شیشه رنگی تاثیر گذار هستند. از جمله عواملی که بر قیمت شیشه رنگی تاثیر گذار هستند، می توان به کشور سازنده آن اشاره کرد. همچنین تولید داخلی و وارداتی بودن، بر قیمت شیشه های رنگی تاثیر می گذارد.

توضیحات

قیمت شیشه رنگی

قیمت شیشه رنگی پنجره وارداتی وابسته به نرخ ارز می باشد و با تغییرات نرخ ارز، قیمت آن دچار تغییر می شود. نوع برند شیشه رنگی نیز قیمت آن را دستخوش تغییر می کند و برند های مختلف شیشه رنگی در قیمت متفاوت هستند. ضخامت شیشه رنگی از دیگر معیار های تعیین کننده قیمت شیشه رنگی بوده و هر چه شیشه ضخامت بیشتری داشته باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

نوع عملیاتی که به منظور ساخت شیشه رنگی بر روی آن انجام می گیرد، نیز قیمت و ارزش آن را دستخوش تغییر می کند. به عنوان مثال در صورتی که حکاکی یا سوراخ کاری بر روی شیشه رنگی انجام شود، قیمت آن بالا می رود. کیفیت ساخت عامل دیگر موثر بر روی قیمت شیشه رنگی پنجره و دیگر انواع شیشه های رنگی محسوب می گردد

قیمت شیشه رنگی ساده

انواع مختلف شیشه های رنگی از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال قیمت شیشه سکوریت رنگی بیشتر از قیمت شیشه رنگی ساده بوده و دلیل آن این است که فرآیند تولید شیشه رنگی ساده نسبت به سایر انواع راحت تر می باشد و پیچیدگی کمتری را دارا است. این نکته در زمانی که نیاز به مقاومت های بالا و یا شیشه هایی با ویژگی های ویژه نباشد، مهم است؛ زیرا هزینه شیشه رنگی ساده مقرون بصرفه تر می گردد.

تماس سریع : 09138394929

مشخصات