سگمنت برش سنگ آهک و سنگ ماربل
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

سگمنت برش سنگ آهک و سنگ ماربل کد 140

برای اطمینان از اثربخشی و طول عمر سگمنت الماس، استفاده صحیح از آنها و نگهداری صحیح از آنها مهم است. این موارد شامل حصول اطمینان از مناسب بودن اندازه قطعه، جنس و نوع کاربرد آن می باشد.

تماس سریع : 09138394929

توضیحات

خرید سگمنت الماسه

این سگمنت الماسه از نوع ساندویچی است برای استفاده بر روی تیغه برش الماسه به منظور برش سنگ ماربل، سنگ آهک و سایر سنگ های نرم طبیعی طراحی شده است. ابعاد آن از 24 * 8 * 10 میلی متر شروع شده و با توجه شرایط استفاده قابل افزایش است.  تعداد سگمنت های بکار رفته در یک تیغه برش الماسه با اندازه آن رابطه مستقیم دارد. مثلا در تیغه های 900 میلی متری می توان تا 64 سگمنت را استفاده کرد. سگمنت های الماسی ساندویچی معمولاً برای برش سنگ مرمر (ماربل)، سنگ آهک و دیگر سنگ های نرم استفاده می شوند و در مقایسه با سگمنت الماسه چند لایه یا مولتی لاین، طول عمر بیشتری دارد.

قطعه الماس ساندویچ دارای 3 لایه است و هر لایه دارای ذرات ریز الماس است. غلظت ذرات الماس در قسمت بیرونی بیشتر از لایه میانی می باشد تا کارایی سگمنت ها بالا رود. همچنین در تولید سگمنت الماسه برش ماربل الماس های با کیفیت به منظور افزایش عمر سگمنت ها بکار رفته است. ابعاد سگمنت برش سنگ آهک و سنگ ماربل به شرح زیر است:

  • 24*12*10 میلی متر
  • 24*12*12 میلی متر

سگمنت برش سنگ گرانیت و ماربل

این سگمنت مناسب برای تیغه های برش الماسه با قطر 2500 میلی متر می باشد و تا 140 عدد از این سگمنت ها را می توان بر روی آن قرار داد. سگمنت برش سنگ آهک و سنگ ماربل محصول کشور چین است که از بهترین تولید کنندگان سگمنت های الماسه به شمار می رود. سگمنت ها از فشرده سازی و زینترینگ مخلوط ذرات الماس ریز و یک فلز پایه در دمای بالا تولید می شوند.

مشخصات
عنوان کالا
سگمنت برش سنگ آهک و سنگ ماربل کد 140
قطر
2500 میلی متر
مناسب برای
سنگبری ماربل، سنگ آهک و دیگر سنگ های نرم
شماره سگمنت
140