سگمنت برش الماسه گرانیت و ماسه سنگ
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

سگمنت سنگبری الماسه گرانیت و ماسه سنگ کد 42

طراحی سگمنت الماس برای عملکرد آن بسیار مهم است، زیرا تعیین می کند که کریستال های الماس تا چه حد مواد را به طور موثر برش می دهند و همچنین سگمنت چقدر سریع فرسوده شود. طراحی سگمنت همچنین بر کیفیت سطح تمام پرداخت شده، زبری سطح و وضوح لبه نیز تأثیر می گذارد.

توضیحات

سگمنت سنگبری گرانیت

سگمنت های الماسه با اتصال دانه های ریز (کریستال) الماس و پودر فلز (که به عنوان عامل پیوند استفاده می شود) تولید می شوند. الماس مورد استفاده در چند گرید مختلف وجود دارد که قیمت آنها برای مصارف گوناگون می تواند متفاوت باشد. الماس بکار رفته در ساخت سگمنت سنگبری در چهار گرید A، B، C و D وجود دارند. الماس با کیفیت بالا شکل خوب و شفافی دارد و می تواند در برابر دمای بالا مقاومت کرده و در حین برش پایداری خود را حفظ کند. الماس مرغوب به آسانی دچار سوختگی و کربونازیسیون نمی شود، بنابراین می تواند همچنان سریع برش بدهد.

بسته به سختی سنگی که قرار است برش داده شود، سگمنت ها به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول برای برش سنگ های نرم، مانند سنگ آهک و سنگ ماربل. گروه دوم برای برش سنگ های سخت مانند سنگ گرانیت و ماسه سنگ

سگمنت برش الماسه گرانیت و ماسه سنگ

این سگمنت سنگبری توسط Sunny که یکی از برند های معتبر چینی می باشد، تولید شده است. با توجه به نوع و اندازه تیغه مورد استفاده، سایز و تعداد سگمنت های بکار رفته نیز متغیر خواهد بود.

این سگمنت در ابعاد 40*5.2*10 میلیمتر، 40*5.2*12 میلیمتر، 40*5.2*15 میلیمتر و 40*5.2*20 میلی متر موجود است. اندازه مناسب تیغه برش برای این سگمنت، 700 میلی متر بوده و تا 42 سگمنت را می توان بر روی تیغه قرار داد.

مشخصات
عنوان کالا
سگمنت سنگبری الماسه گرانیت و ماسه سنگ کد 42
قطر
700 میلی متر
مناسب برای
برش گرانیت، ماسه سنگ و دیگر سنگ های سخت
شماره سگمنت
42