اسپیر بتن Bluebay مدل Meshmen
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

اسپیر بتن Bluebay مدل Meshmen

بیشتر نواحی در سازه های سنگین، فونداسیون و مقاطع بتنی حجیم دارای بافتهای میلگردی بسیار زیادی هستند. علاوه بر این سایز میلگردهای استفاده شده در این مدل از سازه ها ضخامت بیشتری دارد. بر این اساس سازه های سنگین به اسپیسرهای بیشتری نیاز دارند تا فشاری که به آرماتورها در بخش هایی چون سقف، تیرو دیوارهای حامل وارد می شود، کنترل و تقسیم شده تا عمر سازه بیشتر گردد.

توضیحات

اسپیسر میلگرد

اسپیسر بتن Bluebay مدل Mesh از بتن فیبری اکسترود شده (بتن FRC) ساخته شده که مقاومت 50 نیوتن بر میلی متر مربع را نیز دارا می باشد. این محصول مطابق با استاندارد BS7973-1 :2001 تولید شده و قاعده ذوزنقه ای شکل آن، باعث می شود تا به هنگام نصب، استحکام کششی و پایداری قابل توجهی داشته باشد. 

خرید اسپیر میلگرد

اسپیسر های Bluebay که از بتن فیبری تولید شده اند، این اطمینان را حاصل می کنند که پوشش بتنی مشخص شده برای تقویت سازه ها و عناصر سازه، هم در قبل و هم در حین بتن ریزی حاصل شود. این اسپیسر ها به تضمین دوام سازه های گوناگون  کمک بسیار کرده و دارای سازگاری بهینه شده با بتن درجا یا In Situ می باشد. اسپیسر های Bluebay با خواص استحکام و دوام بسیار خوب  با اکثر کاربرد ها و مناطقی که بتن پیش ساخته در آنها مورد استفاده قرار می گیرد، سازگار بوده و قابل استفاده هستند.

فواید استفاده از اسپیسر بتن با کیفیت:

  • سطح اتصال کافی را تضمین می کند تا تنش های بتن به فولاد منتقل شود.
  • از خورده شدن میلگرد توسط محیط خارجی محافظت به عمل می آورد.
  • به هنگام آتش سوزی، نرم شدن میلگرد که در مجاورت حرارت زیاد قرار دارند را مانع می شوند.
مشخصات
Bluebay
عنوان کالا
اسپیر بتن Bluebay مدل Meshmen
مدل
Meshmen
برند
Bluebay
مناسب برای
حفاری در معدن، ساختمان سازی و تونل زنی
ماده سازنده
بتن FRC
صنعت
ساختمان