اسپیسر بتن Bluebay مدل Mesh
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

اسپیسر بتن Bluebay مدل Mesh

بیشتر از سازه های معمولی در سازه های سنگین فونداسیون و مقاطع بتنی حجیم دارای بافتهای میلگردی بسیار زیادی هستند. علاوه بر این سایز میلگردهای استفاده شده در این مدل از سازه ها ضخیم تر هستند. بر این اساس سازه های سنگین به اسپیسرهای بیشتری نیاز دارند تا فشاری که به آرماتورها در بخش هایی چون سقف، تیرو دیوارهای حامل وارد میشود کنترل و تقسیم شود تا عمر سازه بیشتر باشد.

تماس سریع : 09138394929

توضیحات

اسپیسر بتن

اسپیسر بتن Bluebay مدل Mesh از بتن فیبری اکسترود شده با حداقل مقاومت بتن 50 نیوتن بر میلی متر مربع شده است. این محصول مطابق با استاندارد BS7973-1 :2001 ساخته شده است. قاعده ذوزنقه ای شکل این اسپیسر، استحکام کششی و پایداری بالایی را به آن در هنگام نصب می بخشد.

خرید اسپیر بتن

اسپیسر های تولیدی از بتن الیافی FRC اکسترود شده Bluebay این اطمینان را حاصل می کنند که پوشش بتنی مشخص شده برای تقویت سازه ها و عناصر سازه، هم در قبل و هم در حین بتن ریزی به دست آید. این اسپیسر ها به تضمین دوام تمامی سازه ها کمک می کنند و دارای سازگاری بهینه شده با بتن درجا هستند. اسپیسر های Bluebay با خواص استحکام و دوام عالی با اکثر کاربرد ها و مناطقی که بتن پیش ساخته در آنها بکار می رود، منطبق و قابل استفاده می باشند.

مشخصات
عنوان کالا
اسپیسر بتن Bluebay مدل Mesh
مدل
Mesh
برند
Bluebay
مناسب برای
حفاری در معدن، ساختمان سازی و تونل زنی
ماده سازنده
بتن FRC
صنعت
ساختمان